Športujeme.sk

128455

Reflex Nutrition Omega 3 90kaps

  • Reflex Nutrition Omega 3 90kaps

Reflex Nutrition Omega 3 90kaps

Reflex Nutrition Omega 3

Omega 3 zvyšuje u športovcov výkon a silu.

Omega 3 mastné kyseliny sú nenasýtené mastné kyseliny, nachádzajúce sa vo veľkom množstve v rybom tuku. Pre naše zdravie sú veľmi prospešné, ale sú celkom často jedným z posledných doplnkov, pre ktoré sa ľudia rozhodnú. V skutočnosti by však mali byť na vrchole zoznamu.

Omega 3 mastné kyseliny preukázateľne znižujú hladinu cholesterolu (dôležité pre kardiovaskulárny systém). Môžu tiež obmedziť vznik jedného typu záchvatu mŕtvice. Tieto kladné účinky sú viditeľné najmä u ľudí, ktorí majú v jedálničku vysoký podiel rybích tukov.
Napríklad Eskimáci majú veľmi nízke percento úmrtí na srdcové choroby. Z konzumácia omega 3 nenasýtených mastných kyselín môžu profitovať hlavne športovci - všetko nasvedčuje tomu, že aeróbne cvičenie zvyšuje účinky omega 3 nenasýtených mastných kyselín ešte viac. Tiež sa zistilo, že omega 3 môžu zvýšiť množstvo spáleného podkožného tuku, a tým znížiť jeho zásoby.

Omega 3 tiež zvyšuje u športovcov výkon a silu. Štúdie preukazujú, že Omega 3 majú schopnosť znížiť katabolický stav (zlyhanie svalu) a zvýšiť rast hladiny hormónov.

Omega 3 znižuje množstvo zápalových procesov, a tým môže obmedziť bolesť reumatickej artritídy, hoci je lepšie v skorých štádiách tejto choroby a nie je jasné, či má vplyv na chorobu samotnú v progresívnom štádiu.
Omega 3 tiež znižuje bolesti spojené s menštruačnými kŕčmi.

Toto je výnimočný zdroj "dobrých" tukov (mastných kyselín), ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenom jedálničku.
Čím sa Reflex Omega 3 líši od konkurencie?
Pretože omega 3 mastné kyseliny sú získavané z prírodných zdrojov, môžu sa hladiny v doplnkoch líšiť, záleží na zdroji a spôsobe spracovania. Kontaminácia má zásadný vplyv. Ryby v sebe môžu uchovávať toxíny, ako je ortuť, dioxíny a PCB, ktoré sú škodlivé pre naše zdravie.
Dôležité je, že Reflex Nutrition používa postupy, ktoré zaručia, že každá dávka Reflex Omega 3 mastných kyselín je skontrolovaná na všetky cudzorodé látky, takže môžete byť úplne pokojní a spokojní.

Balenie: 90 kapsúl

Dávkovanie: Berte 1 kapsulu 3 krát denne s jedlom. Každá kapsla Reflex Omega 3 obsahuje 1000 mg čistého, koncentrovaného, nekontaminovaného rybieho oleja, ktorý dodá 45% Omega 3 mastných kyselín.

Zloženie:
Koncentrát z rybieho tuku, Prírodné tokoferoly, Želatínová kapsula

Nutričné hodnoty: 1 kapsula %DV
Koncentrát Rybieho Tuku 100 mg  
EPA 330 mg  
DHA 220 mg  
Vitamín E 5 IU 34%


Informácia: potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

Reflex Nutrition
14,90 €
12,85
Skladom 1-2 ks
Odoslanie 24 - 48 hodín
+ ks

Zákazníci, ktorí kúpili Reflex Nutrition Omega 3 90kaps, sa zaujímali aj o:

AONE Extrapep HD 600g

AONE Extrapep HD 600g

39 €
33,95 €
>
Vyberte - :