Športujeme.sk

Prečo nakukovať na Športujeme.sk

Najvýhodnejší nákup

Nepotrebujeme sa s chváliť najvýhodnejšími cenami. Nizke ceny považujeme pre našich zakazníkov za samozrejmosť. Naopak. Snažime sa ponúknuť vždy oveľa viac:

Všetko pod jednou "strechou"

Športujeme.sk nie je len najlepší internetový obchod s výživovými doplnkami. Každý si u nás nájde vždy niečo naviac. Denne nás navštívia tisíce návštevníkov, ktorí si za mesiac prečítajú viac než milión stránok. Okrem obchodu totiž na Športujeme.sk nájdete:

  • Články - Viac než 1000 kvalitných článkov ako cvičiť, stravovať sa, regenerovať a športovať všeobecne.
  • Cviky.sk - Najväčšia a najpodrobnejšia databáza cvikov.
  • Kalkulačky - Najširší výber užitočných pomocníkov pre vypočet údajov pre zdravie, kondíciu a štíhlu líniu.
  • Najväčšia databáza aditívnych látok v potravinách - tzv. Éčok.
  • Kde.sportujeme.sk - Komplexný katalóg športových zariadení zahŕňajúci celú SR, ktorý umožňuje geografické vyhľadávanie, ako aj upresnenie podľa vybavenosti zariadenia a ceny.
  • Fórum - Ak aj nenájdete odpoveď v odborných článkoch, vždy sa môžete poradiť vo vysoko navštevovanom forum.sportujeme.sk.

Môžete sa na nás spoľahnúť

Športujeme.sk je tu pre Vás už od roku 2002. Sme silná a stabilná firma a obslužili sme desaťtisíce spokojných zákaznikov.

Vlastný distribučný sklad v Bratislave

Vďaka vlastnému veľkému skladu, máme "tovar skladom" naozaj skladom. Všetky tieto výrobky sú pripravené k okamžitej expedícii  alebo pre osobný odber. Ak teda nájdete v detaile produktu informáciu SKLADOM znamená to, že uvedený výrobok leží fyzicky v našom sklade.
Nezobrazujeme stav skladu dodávateľov ani fiktívny sklad, ako je, žiaľ, bežne k videniu u iných internetových obchodov.

Ako jediný, zo špecializovaných predajcov na športovú výživu, Vám ponúkame nahliadnuť do skutočných zásob pripravených výrobkov. Údaje sú niekoľkokrát denne aktualizované. Zákazník tak má už pri nákupe dokonalý prehľad, ktorý výrobok máme pripravený skladom a ktorý je u nášho obchodného partnera s potrebnou dĺžkou pre odoslanie. Prehľad nekončí len u výrobkov, ale zahŕňa aj detailnejšie info podľa rozdelenia na konkrétne príchute, veľkostí a iné vlastnosti.

Náš sklad naviac pre pohodlnejšie nakupovanie ponúka:

  • stojan pre zákazníkov, ktorí si chcu prísť po objednavku na bicykli
  • bezbariérový prístup

Bezproblémové parkovanie

Ak sa rozhodnete si svoj výrobok prísť prevziať osobne, budete parkovať len 20 metrov od vchodu do nášho distribučného skladu. Žiadne zdĺhavé hľadanie miesta kde zaparkovať. Len pohodlný nákup.

Vernostný program pre našich stálych zákazníkov

Našich zákazníkov si veľmi vážime a preto Vám ponúkame klubové zľavy. Ak sa na Športujeme.sk zaregistrujete, získate automatickú zľavu 3%. Pokiaľ pravidelne na Športujeme.sk nakupujete, táto zľava ešte vzrastie. Viac informacii nájdete na Vernostné zľavy.

Iba originálny tovar

Tovar, ktorý u nás môžete zakúpiť, obstarávame iba u dodávateľov certifikovaných výrobcov. Táto skutočnosť znemožnuje, aby Vám bol dodaný tovar v zlej kvalite alebo tovar neoriginálny.

Športujeme.sk - každý šport sa počíta

>
Vyberte - :